Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


REDUTA [ Kongresová centra ]

REDUTA
Reduta je exkluzivní, v roce 2001 rozsáhle zrestaurovaný historický objekt bývalé barokní jezuitské koleje v centru města.

Reprezentační prostory mohou sloužit nejrůznějším kulturně - společenským akcím, včetně kongresů, konferencí apod.

Budova je umístěna přímo v centru města, v blízkosti je parkoviště. Pro rozsáhlejší akce je možno využít i prostor nedalekého Klubu kultury.

POPIS
Velký sál Reduty:
stylový interiér akustického koncertního sálu, maximální kapacita 260 míst. Možnost variabilního uspořádání: židle v řadách s možností stupňovitého hlediště, volný postror s nejrůznějšími sestavami židlí, aréna s hracím prostorem uprostřed nebo při delší stěně sálu, stolové uspořádání, případně s tanečním parketem. Možnost využití jeviště až 6x5 metrů - kukátkové i bez výkrytů, případně postavení hracího prostoru z panelů kdekoli v sále. V sále je koncertní křídlo Petrof, standardní ozvučení a osvětlení. Balkon pro cca 30 osob.

Účel: kulturní akce, koncerty, besedy u cimbálu, plesy, módní přehlídky, konference, sjezdy, valné hromady, prezentace firem, firemní večírky a další společenské akce. Možnost propojení s komorním sálem, zkušebnou, podkrovím a přilehlými chodbami, kde je možno instalovat rozsahem menší výstavy.

Chodba v přízemí Reduty
Služby: standardní technické vybavení pro ozvučení a svícení s možností přenosu zvuku do foyeru, který lze částečně propojit s velkým sálem. Bufet přímo u foyeru s kuřárnou a barem (otevřeno na objednávku), možnost propojení s klášterní vinárnou a restaurací v objektu

Komorní sál:
stylový akustický sál s kapacitou 80 míst (židle v řadách), možnost stolového uspořádání

Účel: přednášky, školení, schůze, valné hromady, prezentace firem, tiskové konference, společenské akce, loutkové divadlo

Služby: ozvučení, tabule, projekce (zpětný projektor), diaprojektor


Zkušebna:
menší taneční sál se zachovalou stropní freskou. Slouží jako zkušebna souborů, cvičebna, přednáškový sál (akce Akademie III. věku). Vyjímečně možno využít i jako schůzovní místnost pro cca 30 osob

Podkroví:
atraktivní, otevřený půdní prostor s kapacitou cca 100 míst při stolovém uspořádání i při využití židlí v řadách. Malá šatna

Účel: výstavy, hudební produkce, experimentální divadlo, večírky - jako součást pronájmu celého objektu

Nádvoří:
uzavřený, atraktivní exteriérový prostor, vhodný pro koncerty a další kulturní programy s možností využití jeviště 6x6 metrů (i s nadkrytím), případně hracího prostoru sestaveného z panelů jakýchkoliv rozměrů (variabilní výška). Možnost ozvučení a základního osvětlení, kapacita hlediště 400 míst (plastové židle)

Další služby: pronájem variabilního jeviště (až 5x6 m) s nadkrytím, případně jeviště bez nadkrytí a výkrytů - možnost umístění i v exteriéru včetně ozvučení.

Ceny jsou dohodou. Aktuální infomace na tel. 572 430 423, e-mail: provoz@kkuh.cz (paní Kryštofová, paní Králová). K pronájmům nabízíme i další služby: židle, stoly, ozvučení sálu, osvětlení, zvukaře, diaprojektor, video, TV, pořízení video, audio záznamu atd.

KONTAKTNÍ ADRESA:

REDUTA
Masarykovo nám.
686 01 Uherské Hradiště
Česko (CZ)
tel: (+420) 572 430 423
REDUTA

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.kkuh.cz

Typ záznamu: Kongresová centra
AKTUALIZACE: Josef Hapák (TO 35) org. 114, 22.10.2005 v 10:18 hodin

[nahoru]Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule