Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


Zpráva oddílu kopané - sezóna podzim-zima 2011/2012

Fotbalový oddíl, který čítá cca 140 členů, touto cestou děkuje za vytvoření podmínek pro tréninky a zápasy všech mužstev a to zejména Obci Petřvald a TJ Petřvald na Moravě a také všem sponzorům, kteří se podílejí na chodu klubu.
Oddíl kopané TJ Petřvald na Moravě
Dále děkujeme našim fanouškům, kteří nás v hojném počtu podporují nejen na domácích zápasech, ale i na hřištích soupeřů!!! V neposlední řadě patří poděkování všem trenérům, hráčům a dalším lidem, kteří věnují svůj volný čas petřvaldskému fotbalu.

Více informací o dění v klubu získáte na níže uvedených webových stránkách nebo na facebookovém profilu klubu "Fotbal Petřvald na Moravě".

V oddíle aktivně působí mladší přípravka (děti ročník nar. 2003 a mladší) a starší přípravka (děti ročník nar. 2001 - 2003). Pro velký zájem těch nejmenších fotbalistů jsme od nové sezóny přihlásili do soutěže i mladší přípravku a obě přípravná družstva si vedla opravdu výborně. V létě jsme pro nejmenší děti zorganizovali třídenní soustředění na Žermanické přehradě. V sezóně děti trénují 3x týdně a 1x týdně hrají zápas okresního přeboru Nový Jičín. Po skončení podzimní sezóny přípravky trénují 2x týdně v místní tělocvičně a hrají halovou zimní ligu v Brušperku a v Palkovicích a účastní se ještě asi pěti dalších halových turnajů. Mužstvo starší přípravky má v kádru 13 dětí, mužstvo mladší přípravky 17 dětí. Trénují je trenéři Petr Myška ml., Tomáš Káňa a Lukáš Suchý, vedoucím mužstva je Radek Huvar.

Dalším mládežnickým celkem fotbalového oddílu je mužstvo žáků (ročník nar. 1996 - 2001). Také toto mužstvo hraje okresní přebor Nový Jičín a vede si již několik let v této soutěži velice dobře. Po skončení podzimní soutěže trénuje oddíl žáků 2x týdně na hřišti nebo v tělocvičně a hraje zimní halovou ligu v Brušperku. Družstvo žáků má ve svém kádru 13 dětí, které vedou trenéři Tomáš Klečka a Lukáš Sedláček.

Družstvo dorostu (ročník nar. 1992 - 1996) hraje již třetím rokem krajskou soutěž a reprezentuje náš oddíl a obec v celém Moravskoslezském kraji. V soutěži, ve které hrají většinou jenom oddíly větších měst si naši dorostenci vedou výborně. Po skončení podzimní sezóny dorostenci hrají halovou zimní ligu v Brušperku a v Palkovicích. Než začne jarní sezóna, budou hrát také přípravné zápasy na pronajatých hřištích s umělým povrchem v Bílovci a v Košatce. Družstvo dorostenců má ve svém kádru 17 hráčů, které trénují Zdeněk Huvar st. a Jan Musil.

Družstvo mužů "B" hraje 3. třídu okresního přeboru Nový Jičín a vede si už několikátou sezónu výborně. Družstvo je tvořeno hlavně hráči, kteří ukončili působení v dorosteneckém mužstvu a výkonnostně nestačí na vyšší soutěž a z hráčů starších ročníků. Družstvo má v kádru 15 hráčů, které trénuje Zdeněk Kolbe ml., vedoucím mužstva je Martin Kantor.

Družstvo mužů "A" v létě postoupilo do vyšší krajské soutěže 1A třídy a reprezentuje obec a oddíl po celém Moravskoslezském kraji a vede si výborně mezi mužstvy, které mají několikanásobně vyšší rozpočty a ve svých řadách hráče s ligovými zkušenostmi. Po skončení podzimní sezóny trénují naši muži z důvodu nepříznivých podmínek, které v zimě panují, na hřišti s umělým povrchem v Košatce. V období 28. 1. - 16. 3. 2012 muži budou hrát prestižní zimní turnaj Macron Cap na hřišti s umělým povrchem v Ostravě Vřesině. O průběhu soutěže budeme informovat na našem webu. Družstvo mužů má v kádru 21 hráčů, které trénují Zdeněk Huvar ml. a Jaroslav Tyleček, vedoucím mužstva je Zdeněk Kolbe st.

Za oddíl kopané Radek Huvar a předseda oddílu Tomáš Klečka, těšíme se na jarní sezónu všech našich mužstev!!!
Oddíl kopané TJ Petřvald na Moravě
Zveřejněno 28.11.2011

[nahoru]Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule