Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


Newsletter č. 8 - Kalendář akcí Karlovarského kraje“ na 3. Q 2015

„Kalendář akcí Karlovarského kraje“ na 3. Q 2015
Oddělení kultury Karlovarského kraje Vám formou newsletteru zasílá čtvrtletní „Kalendář akcí Karlovarského kraje“ na 3. Q 2015 ve 4 jazykových mutacích (CZ, DEU, ENG, RUS).
Ve všech verzích jsou zobrazené i stálé expozice.
Jedná se o tradiční tiskový soubor - čtvrtletní přehled kulturních a sportovních akcí, které se mají konat na území Karlovarského kraje (a v nejbližším okolí) ve 3. čtvrtletí roku 2015 (v období od 1. 7. – 30. 9. 2015), sestavený z dosud známých akcí, které byly uveřejněny na turistickém portálu ŽIVÝ KRAJ (webu Karlovarského kraje, kde jsou informace o kultuře, památkách, lázeňství a cestovním ruchu), v oblasti Kalendář akcí a v partnerských městských kalendářích (Cheb, M. Lázně, Sokolov).

Oddělení kultury Karlovarského kraje Vám oznamuje, že na internetovém portálu ŽIVÝ KRAJ v části Kalendář akcí si můžete vytvořit svůj vlastní tištěný výstup se seznamem akcí. Výběr je neomezený. Vytvářený soubor plně nahrazuje dříve vydávaný tištěný čtvrtletní Kulturní kalendář Karlovarského kraje. Po zadání výběru (např. datum od - do) a potvrzením tištěného souboru je nutné ale chvilku posečkat, protože ke každé zaznamenané akci je automaticky generován její QR kód (pro čtení „chytrým“ telefonem).
Postup: 1) zadat na stránce Kalendáře akcí požadovaná kritéria výběru
2) potvrdit Váš zvolený výběr kliknutím na „tlačítko“ Vyhledat
3) kliknout na modré tlačítko pdf

Martin Karas
oddělení kultury
odbor kultury, památkové péče, lázeňství a cestovního ruchu
Krajský úřad Karlovarského kraje
Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary
Tel.: 354 222 328
e-mail: martin.karas@kr-karlovarsky.cz
www.kr-karlovarsky.cz
www.zivykraj.cz

Zveřejněno 02.07.2015 v 20:29 hodin

[nahoru]Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule