Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


Ohlédnutí za sezónou 2014/2015 oddílu TJ Petřvald na Moravě

V uplynulé sezóně se oddíl věnoval jak sportovní činnosti, tak rekonstrukci zázemí, které je pro další činnost oddílu velmi důležité.
Výsledky A-mužstva pod vedením dua Podveský - Tyleček měly v sezóně vzestupnou tendenci, a hlavně díky povedené jarní části se mužstvo vyšvihlo na 2. místo v tabulce krajské 1. A třídy skupiny B hned za lídra soutěže Beskyd Frenštát. Mužstvu byl nabídnut postup do krajského přeboru, který ale už podruhé v krátké době vedení oddílu z finančních důvodů odmítlo.

B-mužstvo pod vedením Zděnka Kolbeho skončilo na 7. místě ve 3. třídě novojičínské okresní soutěže.

Dorostenecké mužstvo, spojené v letošní sezóně s mužstvem Jistebníka, zakončilo sezónu na 5. místě. Dorostenecké mužstvo vedl jako hlavní trenér Lukáš Sedláček z Petřvaldu.

Naše nejmladší mužstva mladších žáčků a přípravky skončila sezónu shodně na 4. místě. Po sezóně se také konal turnaj těchto dvou věkových kategorií nazvaný O pohár starosty Petřvaldu. Zde mladší žáci skončili na 2. místě a mladší přípravka na místě 3. O tyto úspěchy se postarali trenéři Tomáš Káňa, respektive Libor Figala a Jiří Stuchlý. Všem trenérům patří velký dík za jejich odvedenou práci, bez které bychom jako oddíl nemohli fungovat.

Při ohlédnutí za uplynulou sezónou stojí za zmínku i rekonstrukce zázemí petřvaldské kopané, hlavně generální oprava elektroinstalace. Velký dík patří Obci Petřvald, která rekonstrukci zafinancovala, a také lidem, kteří se na ní podíleli:
elektrikářské práce - Vladimír Rudolf a Eduard Halamíček;
zednické práce, vysekání a hrubý úklid - Ladislav Mácha, Alois Klečka, Ladislav Dlouhý, Jiří Straka, Dušan Hrabovský, Jaroslav Mrkvica;
malířské práce - Zdeněk Huvar, Jiří Pištěk, Jiří Maluš;
precizní úklid - Lukáš Sedláček, Iveta Klečková, Ludmila Polášková, Věrka Dušková, Karin Huvarová, Jiřina Huvarová, Veronika Huvarová, Radka Huvarová.

Závěrem patří poděkování všem rodičům, fanouškům, sponzorům a přátelům oddílu za projevenou náklonnost a také pozvání na sezónu 2015/2016.
Všechny podrobnosti včas najdete na webu:
Oddíl kopané
Zveřejněno 10.07.2015 v 11:39 hodin

[nahoru]Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule