Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


Výherci ze Dne otevřených dveří sídla kraje Vysočina se už těší z dárků

V rámci Dne otevřených dveří sídla kraje Vysočina, který proběhl koncem měsíce května, byla pořádána i dotazovací soutěž, ve které návštěvníci sídla odpovídali na několik zvídavých otázek ze života Krajského úřadu kraje Vysočina. 11 šťastných vylosovaných výherců si během letních prázdnin své výhry vyzvedlo. Hlavní cenou věnovanou generálním dodavatelem stavby sídla kraje Vysočina bylo horské kolo, zbylých 10 vylosovaných návštěvníků obdrželo walkmany.
Svou výhru si přišla vyzvednout i Petra Slavíková, studentka Obchodní akademie Jihlava, která sídlo kraje Vysočina navštívila v rámci výuky občanských nauk. "Byla jsem překvapena hlavně originálním designem kongresového centra, které mi svým architektonickým řešením připadá velice nadčasové a zároveň účelné," zavzpomínala Petra na svou květnovou návštěvu.
Den otevřených dveří sídla kraje Vysočina byl pouze jednou z mnoha akcí, kterými chceme občanům představit chod nové instituce. Podobná akce se bude například opakovat i v příštím roce. Doplní tak celou řadu kulturních, společenských a sportovních akcí, které kraj Vysočina hojně celý rok podporuje.

Tisková zpráva KÚ Kraje Vysočina

Zveřejněno 23.08.2002

[nahoru]Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule