Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


O obci Bělotín

Hasiči NejdekKanalizace a ČOV Nejdek

Obec Bělotín připravuje stavbu kanalizace a ČOV v místní části Nejdek. Mapový podklad naleznete v tomto odkazu.

Mapový portál GObec - banerPřipojování domovních kanalizačních přípojek
Pokyny a odkaz na Mapový portál obce
BělotínEncyklopedické heslo: Obec Bělotín
Komplexní informace v rozsahu prezentace obce Bělotín v Informačním a rezervačním systému Doménová koule včetně lokalizace a výčtu evidovaných encyklopedických hesel o jednotlivých objektech na území celé obce Bělotín a místních částí.
Bělotín - KunčiceMístní části obce
Původně samostatné obce byly v r. 1976 soustředěny pod společný NV pro Bělotín, Kunčice, Lučice, Nejdek a Polom se sídlem v Bělotíně. V r. 1983 se s Bělotínem sloučily jako části obce Kunčice, Lučice, Nejdek a Polom, r. 1992 se Polom osamostatnila.
BělotínProjekty podpořené z veřejných prostředků
Přehled projektů, na které získala obec finanční prostředky z rozpočtu Olomouckého kraje, státního rozpočtu nebo z fondů EU.
Pečeti BělotínskaSymboly obce
K obecním symbolům patří především pečeti, znak obce a prapor nebo vlajka. Zde jsou uvedeny symboly obce Bělotín a místních částí Kunčice, Lučice a Nejdek - resp. původních obcí. Použití symbolů povoluje zastupitelstvo obce.
Bělotín Partnerské obce - směrovkyPartneři
Obec Bělotín je na základě uzavřených smluv partnerem obcím Hinterschmiding, Höchst im Odenwald a Kolonowskie, a dále Kirchspiel Bölten a vysokoškolskému pěveckému sboru Ostravské univerzity.
Mapa Olomoucký kraj, schematická, modráÚčast obce ve svazcích obcí
Obce, mající společný zájem, se sdružují do nejrůznějších tématických či regionálních společenství, vytváří sdružení obcí - mikroregiony nebo ryze účelová spojení např. k zajištění financování větších investičních akcí. Bělotín je členem některých z nich.
Bělotín - bydleníBytové domy Bělotínska
Obec Bělotín klade důraz na rozvoj a stav svého bytového fondu.
Bělotín - PPO, PEO a KPUProtipovodňová a protierozní opatření a KPÚ
Mezi významné priority patří protipovodňová ochrana obyvatel a majetku, protierozní ochrana půdního fondu, náhradní výsadba dřevin a důraz na realizaci plánu společných zařízení jako výstupu z komplexních pozemkových úprav ve všech našich katastrech.
Dotazník "Komunikace obce s občany"

Zapojte se do projektu, který nám pomůže zlepšit komunikaci obce s Vámi, občany obce Bělotín.

Výlukové jízdní řády autobusových linek č. 535 a 929 platné od 11. 6. 2023 do 30. 6. 2023

Výlukové jízdní řády autobusových linek č. 535 a 929 platné od 11. 6. 2023 do 30. 6. 2023 jsou k nahlédnutí a ke stažení na Úřední desce Obce Bělotín v sekci Zpravodaj města nebo obce


[nahoru]Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule