Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


Správa a samospráva obce Bělotín

Obecní úřad BělotínObecní úřad Bělotín
Obecní úřad Bělotín sídlí spolu s Poštou Bělotín v budově čp. 151 v centru obce. Kliknutím na odkaz se zobrazí kontaktní adresa, provozní doba a další detaily. Formuláře, OZV a další dokumenty najdete také v menu Úřední deska, sdělení OÚ v menu Aktuality.
KAVALA Eduard, Mgr.Starosta obce Bělotín
Mgr. Eduarda Kavalu zvolilo do funkce uvolněného starosty zastupitelstvo obce v souladu s čl. 84, odst. 1 zákona 128/2000 Sb. (zákon o obcích) svým usnesením z 11.10.2022. Úřad zastává od r. 1990. Současně je místopředsedou Spolku pro obnovu venkova.
Zastupitelstvo obce BělotínZastupitelstvo obce Bělotín 2018 - 2022

Zastupitelstvo obce Bělotín tvoří 11 volených zástupců. Zastupitelstvo se řídí zejména zákonem č. 128/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (zákon o obcích).

Výbory zastupitelstva obce
Zastupitelstvo obce Bělotín zřizuje výbory finanční a kontrolní. Složení a činnost výborů v detailu.
Obecní úřad BělotínPovinně zveřejňované údaje
Zde naleznete informace o obci a obecním úřadu, povinně zveřejňované podle zákona 106/1999 Sb. O poskytování informací ve znění pozdějších předpisů, podle standardu informatizace veřejné správy.
Základní škola BělotínŠkola a školka
Obec Bělotín je zřizovatelem Základní a mateřské školy Bělotín, příspěvkové organizace. Kliknutím na odkaz vstoupíte do stránky o škole, vlastní stránky školy naleznete pod odkazem Další informace.

[nahoru]Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule