Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


Doprava

Bělotín - doprava - obecně
Obec Bělotín leží asi 6 km severovýchodně od Hranic, v okrese Přerov, v nejvýchodnějším cípu Olomouckého kraje, na jeho hranici s krajem Moravskoslezským přímo na důležtém železničním a silničním spoji Olomouc-Ostrava.
Pro vyhledání spojení můžete použít elektronický vyhledávač
- IDOS - Jízdní řád
Bělotín - dopravaAUTEM
Pohodlně se k nám dostanete po dálnici D1, na exitu 311 odbočte na R48. Z Bělotína lze pokračovat po R47 do Hranic nebo na Odry, a také po R48 na N.Jičín a Frýdek-Místek.
Teplice nad Bečvou - dopravaAUTOBUSEM
Bělotín nepatří k místům pravidelných zastávek dálkových tras. Ze vzdálených směrů (od Prahy, Brna, a Zlína je třeba vyhledat spojení do Hranic (PR) a odtud je možno použít příměstskou autobusovou dopravu. Kliknutím na odkaz získáte nabídku jízdních řádů.
Bělotín - doprava železničníVLAKEM
Bělotín leží přímo na rychlostním koridoru Českých drah na trati 270 (Praha - Česká Třebová - Přerov - Bohumín), ale není tzv. rychlíkovou stanicí. Pro přestup na místní spoj doporučujeme použít železniční stanici Hranice na Moravě.
LetištěLETECKY
Nejbližším letištěm pro mezinárodní a vnitrostátní lety je letiště Leoš Janáček Ostrava-Airport v Mošnově. Kliknutím na odkaz přejdete na stránky letiště Ostrava. Nejbližší sportovní letiště je v Hranicích-Drahotuších.

[nahoru]Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule